Anasayfa  / Firma Listesi  / Pen Ekipman Kiralama

Hızlı Rezervasyon

Size özel teklif almak için bize ulaşın.

Teklif Alın

Konum

Tanıtım Videosu

Verilen Hizmetler(Genel)

Düğün Org. Min Paket Fiyatı

Sorular

Kiralama işlemlerinde nakliye ücreti fiyatlara dahil midir?

Yapacağınız tüm kiralamaların detaylarına göre ayrıca nakliye, montaj ve demontaj fiyatları ekstra olarak teklifte sunulacaktır. Nakliye kiralamanın tüm detaylarına göre farklılıklar gösterecektir.

İstediğimiz adetlerde ürün kiralayabilir miyiz?

Evet; hiç bir adet sınırlaması olmaksızın istediğiniz adetlerde ürün kiralaması yapabilirsiniz.

Demo masa çalışması yapıyor musunuz?

Evet; kiralamasını yapacağınız ürünlerin bir araya geldiğinde nasıl bir görsel oluştuğunu görebilmeniz için bir demo masa hazırlayarak onayınıza sunuyoruz. Demo masa uygulaması ücretsizdir.

Kiraladığımız ürünlerin kullanılacak mekanda montajını kim yapacak?

Kiralanan tüm ürün, malzeme ve hizmetler, etkinlik mekanına Pen Ekipman Kiralama tarafından getirilir. Montaj ve demontaj çalışmalarının tamamı tarafımızdan yapılır.

Parsiyel ürün kiralaması yapabiliyor muyuz?

İstediğiniz ürünü bizden, istediğiniz ürünü başka bir ekipman kiralama firmasından kiralayabilirsiniz, Fakat; parsiyel ürün kiralaması yapılamamaktadır. Yani X bir ürünün bir miktarını bizden, bir miktarını başka bir firmadan kiralama imkanı bulunmamaktadır.

Elimizde var olan bir ürünün eksik kısmını kiralama yapabilir miyiz?

Elinizde bulunan ürünler içinde kısmi kiralama yapılamamaktadır. Yani elinizde bulunan sandalyenin eksik miktarı için kiralama yapabilme imkanı yoktur. Kullanılacak olan ürün tek kalemde kiralama yapılabilir.

Kiralama yaptığımız ürünlerin teslim zamanlaması nasıldır?

Ürünler etkinlik öncesi kurulum süreleri göz önüne alınarak teslim edilir veya kurulum yapılır. Tüm ürünlerin iade teslim süresi etkinlik gününün gece sonu saat 24:00’tür.

Ürünler ve uygulamalar hakkında görsel ve bilgiye nasıl ulaşabilirim?

Sosyal medya linklerimizden ürün, uygulama ve etkinlikler hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Farklı sorularınız için bize ulaşın.

Bize Ulaşın
Hakkında

Pen'den Kirala Gelsin, Çok Daha Az Ödersin...

Size bir telefon kadar yakınız: 0532 655 32 23

 

Pen Ekipman Kiralama olarak tüm etkinlik, davet ve organizasyonlarınız için ürün tedarik ve kiralama konusunda sizlere yardıma hazırız.

 

Etkinlikleriniz için aklınıza gelebilecek neye ihtiyacınız varsa en ekonomik çözüm olan kiralama metodunu tercih edebilirsiniz.

 

Pen Ekipman Kiralama Pendik merkezde 550 m² ürün showroom, 250 m²  müşteri karşılama showroom, 1500 m² kapalı depolama alanı ve 15 kişilik profesyonel sabit personeli ile sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz her zaman her türlü yardım ve desteğe hazırdır.

 

Kiralama yapmayı düşündüğünüz tüm ürün ve malzemeleri showroomumuza ziyarete gelerek canlı olarak görebilir ve inceleyebilirsiniz.

 

Lütfen bizi ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda, istediğiniz zaman aramaktan çekinmeyiniz, 7/24 sizlere hizmete hazırız...

Sosyal medya linklerimizden ürün, uygulama ve etkinlikler hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

SHOWROOM ZİYARETİNİZ İÇİN YANDEX’E “Pen Ekipman Kiralama” YAZMANIZ YETERLİDİR.

Yorumunuzu Paylaşın

Bu işletmeye verdiğiniz puanınız

Üye Girişi yapmadan yorum yapamazsınız. Lütfen Üye Girişi yapınız.

x
Dugunvemoda.com sitesi çerezler kullanmaktadır. Devam ederek çerez politikamızı ve site kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.Kabul Et ve Kapat