Anasayfa  / Firma Listesi  / Studyo Carpe Diem

Hızlı Randevu Alın

Size özel teklif almak için bize ulaşın.

Teklif Alın

Konum

Tanıtım Videosu

Fotoğrafçı Min Paket Fiyatı

  • 2.000-3000 TL

Fotoğrafçı Teslim Süresi

  • 4 hafta

Sorular

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

2 hafta önceden iletişime geçmelisiniz.

Özelliklerimiz nelerdir?

Stüdyo Çekimi, Montajsız Kopya Teslimi, Dış Mekan Çekimi, Düğün Mekanında Çekim, Ekip, Havadan çekim, Jimmy Jib,Drone, GoPro kamera, Şehir Dışında Çekim, Çift Kamera Çekim

Çekim Türlerimiz nelerdir?

Düğün videosu, Kısa video, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Düğün belgeseli

Ücret kriterimiz nedir?

Hizmet talebinize göre değişmetedir.

Şu anda ki kampanyalarımız nelerdir?

Albüm Seti %50 İndirimle 1000 ₺ + Üstelik Dış Çekim Hediye! | Albüm Seti %50 İndirimle 1000 TL! Üstelik Dış Çekim Hediye! | 70*30 Özel Seri Ahşap veya Nubuk Seçenekleriyle Albüm | 2 Adet Aile Albümü | 50*60 Poster | 30 Adet Görselin Düzenlenmesi (Photoshop) | Son gün 31/07/2020 | Ayrıca Firmamız COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlamaktadır.

Farklı sorularınız için bize ulaşın.

Bize Ulaşın
Hakkında

Kodak film tarafından uluslararası profesyonel (proportrait) fotoğraf stüdyosu listesine seçilmiş olan firmamız profesyonel fotoğrafçılık ve video hizmeti vermektedir.

İstanbul’un nezih mekânlarında özel organizasyonlar da görüntü hizmeti faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Organizasyon, düğün, davet ve kurumsal toplantılarda Türkiye’nin her noktasında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Tüm organizasyonlarda davetlilere verilen fotoğraf kâğıdı Kodak tarafından üretilen ve 200 yıl ömür belirlediği “Professional endura paper’ dır”.

Ayhan Kaya firma sahibi olarak tüm organizasyonların koordinesini sağlamakta olup video – fotoğraf çekimlerini ve kurgu-photoshop larını profesyonel ekibi gerçekleştirmektedir.

Stüdyomuz Bağdat Caddesi üzerinde Caddebostan da bulunmaktadır, 300 M2 alana sahip olan stüdyomuzun bünyesinde ender firmalarda olan Video Montaj bölümü bulunmaktadır ve tüm kamera çekimleri montaj yapılarak teslim edilmektedir.

Anlaşmalı görüntü hizmetleri verdiğimiz mekanlarımız:

  • Dedeman Asia
  • Hilton İstanbul Kozyatağı ASİA
  • Titanic Business Kartal

 

TEKNİK DETAYLAR:

Tüm organizasyon fotoğrafçılarımız Nikon D800E ,Nikon D5, Nikon D4S,Nikon D3S ve Canon 5D MARK III , 5D MARK II fotoğraf makineleri ile organizasyonlarda anları ölümsüzleştirip acele servis ile anında misafirlere hizmet vermektedir.

Yine bünyemizde bulunan 10adet Jimmy Jib kamera çekim sistemi (9 m uzunluğunda) , 5 adet seyyar Reji sistemi ve kameramanlarımızın kullandığı Sony R-5FullHD–Sony Z-7 –Sony FX1-Sony A7S2 –Black Magic kameralar ile Staticam Kamera ve Helicam (Drone) Kamera Sistemiyle sinema filmi tadında görüntüler çekerek organizasyonları eşsiz kılarlar.

Çekim yapılan tüm fotoğraf ve video kayıtları süresiz olarak arşivlerimizde saklanarak yıllar geçse bile tüm verilere ulaşma fırsatı sağlamaktadır. Photobooth, Videobooth ve Led ekranlarımız da kendi bünyemizde bulunmaktadır.

Stüdyo Carpediem, 4 stüdyo fotoğrafçısı, 25 organizasyon fotoğrafçısı, 10 kameraman, 10 Adet Jimmy Jib Operatörü, 5 Kişilik montaj ekibi, 5photoshop uzmanı, 5 baskı uzmanı, 2 yönetici ile toplamda 66personeli ile hizmetinizde bulunmaktan gurur duymaktadır.

Yorumunuzu Paylaşın

Bu işletmeye verdiğiniz puanınız

Üye Girişi yapmadan yorum yapamazsınız. Lütfen Üye Girişi yapınız.

x
Dugunvemoda.com sitesi çerezler kullanmaktadır. Devam ederek çerez politikamızı ve site kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.Kabul Et ve Kapat