Hakkımızda

Anasayfa  /  Hakkımızda

image

Biz Kimiz

DüğünveModa.Com'un benzersiz firma listeleme motoru ile düğününüzle ilgili tüm ihtiyaçalrınız için size en uygun firmaları anında bulun. Firma ile iletişiminizi kesintisiz ve aracısız direkt diyalog imkanı sağlayan bu platformda ihtiyaçlarınızı zaman kaybetmeden karşılarsınız. Düğün mekanınız, pastanız, fotoğrafçınız ve organizasyon firmanız gibi tüm düğün ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılayın, siparişlerinizi ve planlamanızı tamamlayın.

Avantajlarımız

Sitemize üye olarak tüm çevreniz ile sosyal setler üzerinden haberleşebilirsiniz. Benzersiz moda bölümümüzde tüm düğün alış verişinizi bir araya getirerek görünümüne bakabilir ve sipariş verebilirsiniz. Oluşturduğunuz toplu modelleri arkadaşlarınız ve eşinizle paylaşarak fikirlerini alabilir ve kararlarınızı netleştirebilirsiniz.

image
image

Yeniliklerimiz

Elektronik davetiye sistemimiz ile davetiyelerinizi gönderebilir kimlerin nişan ve düğününüze katılacağını öğrenebilir ve açılan kontenjanlarınıza başkalarını davet edebilirsiniz. Eşsiz online paket sistemimizle başka şehirler yada ülkelerde yapacağınız düğünleriniz için Uçak Otel ve Transferlerinizi en uygun fiyatlar ile anında rezervasyonlarınızı en uygun şekilde tek seferde yapabilirsiniz. Otelde yapacağınız düşünlerde otellere online oda rezervasyonu yapabilirsiniz. Düğün kına vb mekanla

x
Bu web sitesi çerezler kullanmaktadır. Devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Kabul Et & Kapat